Windows İşletim Sistemleri ve Detaylı Açıklamalar

Windows 7 Local Pack Nedir?

Yerel Paketler, belirli bir ülke/bölge için pazara göre özelleştirilmiş bir Windows 7 görsel teması sağlar. Yerel Paket bir son kullanıcının bilgisayarında etkinleştirildiğinde, Windows Internet Explorer Sık Kullanılanları ve RSS beslemeleri de güncelleştirilebilir.

Windows 7 Professional Nedir?

Windows 7 Professional, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış Windows 7 sürümüdür. İstediğiniz gibi çalışır, daha çok şey yapmanıza ve işinizi korumanıza yardımcı olur.

Windows 7 Professional K Nedir?

Windows 7 Professional K, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış Windows 7 sürümüdür. İstediğiniz gibi çalışır, daha çok şey yapmanıza ve işinizi korumanıza yardımcı olur.

Windows 7 Professional KN Nedir?

Windows 7 Professional KN, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış Windows 7 sürümüdür. İstediğiniz gibi çalışır, daha çok şey yapmanıza ve işinizi korumanıza yardımcı olur. Microsoft’tan veya üçüncü bir taraftan bir Internet tarayıcı temin etmenizi öneririz. Windows 7 Professional N’de, Windows Media® Player ve, Windows Media Center veya Windows DVD Maker gibi ilgili teknolojiler bulunmaz.

Windows 7 Professional N Nedir?

Windows 7 Professional N, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış Windows 7 sürümüdür. İstediğiniz gibi çalışır, daha çok şey yapmanıza ve işinizi korumanıza yardımcı olur. Windows 7 Professional N’de, Windows Media Player ve, Windows Media Center veya Windows DVD Maker gibi ilgili teknolojiler bulunmaz.

Windows 8 Pro Nedir?

Windows 8 Pro, küçük ve orta boyutlu işletmeler için tasarlanmıştır ve performans ya da seçeneklerden ödün vermeden verimlilik, güvenlik ve mobil teknolojinin yeni seviyelerini sunar. Windows 8 Pro; şirket ağlarına kolayca bağlanmaya, hareket halindeyken dosyalara erişmeye, verileri şifrelemeye ve daha fazlasına yardımcı olan gelişmiş özellikler sunar.

Windows 8 Pro K Nedir?

Windows 8 Pro K, küçük ve orta boyutlu işletmeler için tasarlanan Kore Dili sürümüdür ve performans ya da seçeneklerden ödün vermeden verimlilik, güvenlik ve mobil teknolojinin yeni seviyelerini sunar. Windows 8 Pro K; şirket ağlarına kolayca bağlanmaya, hareket halindeyken dosyalara erişmeye, verileri şifrelemeye ve daha fazlasına yardımcı olan gelişmiş özellikler sunar. Windows Pro 8 K, Windows 8 Pro ile aynı işlevselliği ve üçüncü taraf anlık ileti ve medya yürütücü seçeneklerini sunan indirme bağlantılarını içerir.

Windows 8 Pro KN Nedir?

Windows 8 Pro KN, küçük ve orta boyutlu işletmeler için tasarlanan Kore Dili sürümüdür ve performans ya da seçeneklerden ödün vermeden verimlilik, güvenlik ve mobil teknolojinin yeni seviyelerini sunar. Windows 8 Pro KN; şirket ağlarına kolayca bağlanmaya, hareket halindeyken dosyalara erişmeye, verileri şifrelemeye ve daha fazlasına yardımcı olan gelişmiş özellikler sunar. Windows Pro 8 KN, Windows 8 Pro ile aynı işlevselliği içerir; ancak medya ile ilgili bazı teknolojileri (Windows Media Player, Kamera, Müzik, Video) ve bazı uygulamaları (Posta, Takvim, Mesajlaşma ve Kişiler) içermez.

Windows 8 Pro Language Pack Nedir?

Windows 8 Dil Paketleri, Windows 8 çalıştıran bilgisayarlar için kullanılabilir. Bir dil paketini yüklediğinizde, arabirim dilini seçtiğiniz dile dönüştürebilirsiniz. Dil paketleri bir bilgisayarı paylaşan birden çok kullanıcının farklı görüntü dilleri seçmesine imkan verir. Örneğin kullanıcı iletişim kutularını, menüleri ve diğer metinleri Japonca olarak görmeyi seçebilirken diğer bir kullanıcı aynı içeriği Fransızca olarak görmeyi seçebilir.

Windows 8 Pro N Nedir?

Windows 8 Pro N, küçük ve orta boyutlu işletmeler için tasarlanmıştır ve performans ya da seçeneklerden ödün vermeden verimlilik, güvenlik ve mobil teknolojinin yeni seviyelerini sunar. Windows 8 Pro N; şirket ağlarına kolayca bağlanmaya, hareket halindeyken dosyalara erişmeye, verileri şifrelemeye ve daha fazlasına yardımcı olan gelişmiş özellikler sunar. Windows Pro 8 N, Windows 8 Pro ile aynı işlevselliği içerir; ancak medya ile ilgili bazı teknolojileri (Windows Media Player, Kamera, Müzik, Video) içermez.

Windows Vista Business Nedir?

Windows Vista Business, PC yönetimi maliyetlerinizi azaltmanıza, güvenliği daha iyi hale getirmenize, üretkenliği artırmanıza ve kuruluşunuzun boyutu ne olursa olsun daha iyi bir bağlantıya sahip olmanıza yardımcı olur. Windows Vista Business, bilgileri bulmak, düzenlemek ve kullanmak için yeni ve güçlü yollar sunar. Ayrıca, mobil PC’nizi kullandığınızda daha çok şey yapmanıza ve daha iyi bir bağlantıya sahip olmanıza da yardımcı olur.

Windows XP Professional Nedir?

Windows XP Professional Edition, güvenlik, gizlilik, gelişmiş kurtarma seçenekleri, iyileştirilmiş ağ seçenekleri ve daha pek çok özellik sağlar. Çevrimdışı olarak kolayca çalışın veya kablosuz ağ desteği, yapılandırma sihirbazları, iyileştirilmiş güç yönetimi ve daha fazlasıyla bilgisayarınıza uzaktan erişin.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir